Paslanmaz Çelik Kapı Loop Kablo Koruyucu ABS Başlık 400mm Zırhlı Güvenlik Sistemleri için Gooseneck
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | JUNSON |
| Sertifika: | CE/FCC |
| Model numarası: | JS-403C |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Kartonda paketlenmiştir. |
| Teslim süresi: | Ödemenizi aldıktan sonra 2-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, paypal veya western Union önceden |
| Yetenek temini: | Haftada 50.000 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün Adı: | ABS Plastik Baş Paslanmaz Çelik Kablo Koruma Kapı Halkası | Malzemeler: | Paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| Boyut: | 400 mm | Çap: | 20mm |
| Başlık: | ABS Plastik | İç Çap: | 17 mm |
| Montaj: | Yüzey | İşlev: | Tel Koruma |
Ürün Açıklaması
Paslanmaz Çelik Kapı Loop Kablo Koruyucu ABS Başlık 400mm Zırhlı Güvenlik Sistemleri için Gooseneck
Model: JS-403C
![]()
JS-403C Zırhlı Kablo Kapı Halkası ️ 400 mm esnek paslanmaz çelik tel koruyucuKapı çerçeveleri ve hareketli kapılar veya kapılar arasındaki kabloları güvenli bir şekilde yönlendirmek için tasarlanmıştır.Korozyona dayanıklı 304 paslanmaz çelikten yapılmış ve dayanıklıABSPlastik montaj başları, tellerin elden geçirilmesini, aşınmasını ve çevreye zarar vermesini engeller.Erişim kontrolü, elektrikli kilitler ve güvenlik sistemi kurulumları için idealdir.Basit vida ile yüzey montajısabitleme- Özel aletlere gerek yok. CEFCC sertifikalı. OEM/ODMkullanılabilir.
Parametreler:
| Model | JS-403C |
| Renk | Metal |
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
| Baş malzemesi | ABS Plastik |
| Boyut | 400 mm |
| Çapraz | 20 mm |
| İç çapı | 17 mm |
Özellik:
✓ Yüksek pas/korrozyona dayanıklılık ve dayanıklılık için özel kaplamalarla paslanmaz çelik yapısı
✓ Zırhlı tasarım, tellerin/kabloların taklit edilmesine ve çevresel hasarlara karşı etkili bir şekilde korunur
✓ Basit vida tabanlı kurulum - kolay kurulum için karmaşık araçlar gerekmez
✓ Esnek kaz boynu, kabloyu aşınma veya iletken hasar riski olmadan sorunsuz bir şekilde yönlendirmeyi sağlar
✓ Erişim kontrolü, güvenlik, ağlama ve daha fazlası gibi çeşitli kapı entegre sistemleri için çok yönlü
Fotoğraflar:
![]()
![]()
Kapı döngüsünün boyutları:
![]()
Kurulum şeması:
![]()
Sıkça sorulan sorular:






Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar