Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Junson
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 5000000-6000000
Yıl kurulan: 2004
İhracat p.c: 80% - 90%
Üretim kapasitesi: Aylık 50000-70000 adet
Ar-Ge Sayısı: 5 halk
Sertifika: CE, FCC, ROHS, UL
Giriş


Shenzhen Junson Güvenlik Technology Co Ltd Ar-Ge, üretim ve 2004 yılından bu yana çeşitli güvenlik sistemlerinin satışı yapmaktadır. Biz manyetik kilitler, elektrikli kilitler, selenoid kilit, elektrik grevleri, elektrikli cıvata kilitler, kapı kilitleri, elektronik kilitler, kilit panik barlar sunuyoruz , itme çubuğu çıkışları ve diğer ilgili öğeler.
Zhongshan'da bulunan 5000üretim merkezimiz, 100'den fazla çalışanımız ve onlarca makinemiz var.


Bizim ana prodüksiyon hatları manyetik kilit, elektrikli kilit, solenoid kilitler, erişim kontrolü ve benzeri.

bizim zanaat sabit fonksiyonları ile mükemmel olduğu bilinmektedir. Ayrıca, özel siparişlere göre erişim denetleyici yönetimi için yazılım tasarlayabiliriz.

Dünyada 60'tan fazla ülkeye saldıracağımız prodüksiyonlarımız, ayrıca ABD, Almanya, İngiltere, İngiltere ve Güney Afrika'da menkul kıymet fuarına katıldık. Junson, istediği gibi herhangi bir müşteri için OEM yapmak ister.


Bol teknoloji ve üstün gelişim kadrosuna bağlı olarak markamız oluşturulmuştur. Ürünlerimiz Ulusal Kamu Güvenliği ve Koruma Departmanı tarafından kontrol edilmiştir ve CE, UL, ROHS ve FCC gibi birçok sertifikaya sahibiz. Mükemmel teknik destek ve normatif satış platformu sunabiliriz.


Geçmiş

JUNSON GÜVENLİK Gelişmekte

Hizmet

JUNSON GÜVENLİK En İyi Hizmeti

Daha hızlı Satış Öncesi yanıtı

JUNSON SECURITY 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunmaktadır. Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

3-10 iş günü hızlı teslimat

Siparişiniz tarafımızdan sağlanır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Garantiler

Tüm üretimimiz 3-5 yıl garantilidir.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
a) Hammadde kontrolü

Bizim loacl alanımızda, birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkilerimiz var, onlardan büyük ve istikrarlı satın alma miktarımız var ve bize sağlam kaliteli malzeme sağlamayı garanti ediyorlar. Malzemenin üretiminden ve teslimatından yalnızca emin olmak için güvenli kaliteyi garantileyen bir kişi düzenlediler.

b) Kalite Kontrol
b1. Atölyede QC
Dört supevisors, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
b2. Ambalaj içinde QC
İşçiler paketlemeden önce paketlerin saç ve toz içerip içermediğini kontrol eder.
c) Kalite şikayeti

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, hizmet ekibimize iletiriz. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor vereceklerdir. Genellikle 12 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanlarıyla bir toplantı yapacağız ve geri bildirim ve çözüm ile 24 saat içinde yanıt vereceğiz.

Kilitlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e- postamıza bekliyoruz: junson@szjunson.com ve sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Güç: Pazar rekabet gücünün gücü, pazarda yansıyacağının kanıtı, kanıtlıyoruz.

Tutku: Markamızın zengin ruhu, takımın canlı, sağlam temeli, endüstri beklentileri, net hedef programlama, kendimize olan özgüveninden duyduğumuz tutkumuz.

Takım: Uzun yıllardır uluslararası iç ve uluslararası endüstri ve profesyonel beceriler ve profesyonel nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlı pratikte uygulanmıştır.

Yetenek: İlk adımın kabiliyetini test etmeyi ve testin ikinci aşamasının kapasitesini test etmeyi, üçüncü adımın sonucunu vermemizi, adım adım teftişin doğrulanmasına izin vermemizi sağlar.

Vizyon: Sektörün önde gelen markaları, çalışanlarımız, ortaklarımız, tüketicilerimiz, saygılarımız ve sevgilerimizle marka olma hedefimizdir.

Akıl: Çalışanlara geri dönüşe değer veriyoruz, ortakların çıkarlarına da önem veriyoruz, her zaman tüketicilerin çıkarlarına dikkat ediyoruz, sosyal, çevresel katkılara daha çok önem veriyoruz.

Misyon : Güvenli sistemde yüksek teknoloji geliştirmek, Akıllı yaşamı her eve taşımak.

Ekibimiz

    JUNSON Dönem sizinle çalışmak hoş geldiniz      

Junson Security Technology Company, ağdaki ürünlerin satışına daha fazla önem verdi. Yönetimin ustalık ilkesi, yüksek kalite kurumsal kültür, adil yönetim tarzı tarzı ile, bugün Junson markasını elde ettik.


Biz her şey için satış sonrası hizmet sunacağımıza söz veriyoruz ve dürüst yönetimi temel olarak göreceğiz.