125KHz / 13.56MHz Kart Erişimi ve Düşük Pil Uyarısı ile Çinko Alaşımlı Kaplama RFID Otel Kilidi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | JUNSON |
| Sertifika: | CE/ROHS/FCC |
| Model numarası: | JS-2008E-Q |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 5 adet |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Kartonda paketlenmiş |
| Teslim süresi: | Ödeme aldıktan sonra 1-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, PayPal veya Western Union önceden |
| Yetenek temini: | Ayda 5000PCS |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün Modeli: | JS-2008E-Q | Konut: | Çinko Alaşım Kaplama |
|---|---|---|---|
| Ürün adı: | Otel kilidi | Güç: | AAA Piller |
| Okuyucu Türü: | İD | Kapı Genişliği: | 50-80mm |
| Vurgulamak: | Çinko Alaşımlı Kaplama RFID Otel Kilidi,125KHz / 13.56MHz Kartlı Erişim Elektronik Otel Kapı Kilidi,Düşük Pil Uyarısı Anahtar Kartlı Kapı Kilidi |
||
Ürün Açıklaması
125KHz / 13.56MHz Kart Erişimli RFID Otel Kapı Kilit Sistemi
Özellikler:
| Boyut: | 479L * 81W * 24H (mm) |
| Malzemeler: | Çinko Alaşım Kaplama |
| Voltaj: | 6V DC pil |
| Mevcut: | Statik güç tüketimi: Çalışma akımı ≤ 15uA |
| Dinamik güç tüketimi: Çalışma akımı ≤ 300 mA | |
| İndüktif mesafe | < 5cm |
| Güç kaynağı modeli | Akü |
| Yedek güç | 6V DC |
| Düşük voltaj alarmı | 4.8V DC |
| Kart türü | Kimlik ya da mifare bir |
| Yüzey sıcaklığı: | 10°C, |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C - 70°C |
| Uygun Nem: | 10-95% (kondensasyon olmayan) |
| Anti-statik elektrik | 15kv |
| Pil ömrü | 1 yıl |
| Açık yön | Sol, sağ. |
| Ağırlık: | 3kg |
| Standart Paketleme: | 10 adet |
| Karton boyutu: | 54L * 35W * 29H (cm) |
Açıklama
- Yüksek Kaliteli Metal İnşaatı
Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış.çinko alaşımı(ifadesi olarak paslanmaz çelik veya bakır) daha fazla dayanıklılık, güç ve güvenlik için. - Ultra ince akıllı kilit çekirdeği
İnce kilit çekirdek tasarımı, kurulum sırasında kapı hasarını en aza indirir ve daha temiz bir uyum sağlar. - Özgür Kullanım Tasarımı
Dış kuvvetin iç mekanizmaya zarar vermesini engeller ve kilitin kullanım ömrünü uzatır. - Güvenilir Elektronik Performans
Her bir devre kartı, istikrarlı çalışmayı ve uzun süre dayanıklılığı sağlamak için bireysel olarak test edilir. - Akü düşük uyarısı
Dahili düşük voltaj göstergesi, kullanıcılara pillerin zamanında değiştirilmesini hatırlatır. - Acil Erişim Seçenekleri
DesteklerAcil durum kartlarıvemekanik anahtarlarÖzel durumlarda kilit açmak için. - Açılış Kaydı Depolama
Otomatik olarakSon 256 kapı açma kaydı, gerçek zamanlı erişim izlemesine izin veriyor. - Kayıp Kart Etkisizleştirme
Kayıp veya yetkisiz kartlar daha iyi güvenlik yönetimi için kolayca devre dışı bırakılabilir. - Kapı Ajar & Zaman Kontrolü Fonksiyonu
Kapı kapalı alarmı ve kart kullanımı zamanını verimli bir şekilde yönetmek için yerleşik saat içerir. - Gelişmiş Yönetim Yazılımı
Yazılım çok seviyeli yetkili yönetimi destekler.Genel yöneticiler, binalar, katlar, hizmet alanları ve odalar, erişim kontrolünü net ve verimli hale getirmek.
Ayrıca aşağıdaki eşyalara ihtiyacınız var:
- Güç tasarrufu
![]()
Kapının yanına böyle bir enerji tasarrufu ayarlamanız gerekebilir. RFID kartı takıldığında, güç açılır.
Kalite Kontrolü
- Üretim hatlarında QC personelinin kalmasını sağlıyoruz. Tüm ürünler teslimattan önce denetlenmiş olmalı.
- Tüm hammaddeler fabrikamıza geldiğinde kontrol edilir.
- Tüm parçalar ve logo ve tüm detaylar üretim sırasında kontrol edildi.
- Tüm paketleme detayları üretim sırasında kontrol edildi.
- Tüm üretim kalitesi ve ambalaj tamamlandıktan sonra son denetleme sırasında kontrol edildi.
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum





Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar