Ordu Gününü Kutlamak - Ulusal Güvenliği Cesurca Korumak

August 5, 2023

hakkında en son şirket haberleri Ordu Gününü Kutlamak - Ulusal Güvenliği Cesurca Korumak

- Bu özel ve önemli günde, Çin Halk Kurtuluş Ordusu'nun asil ruhunu ve olağanüstü yolculuğunu anmak için ülke çapında büyük kutlamalar yapılıyor.Ordu Günü sayısız cesur askeri onurlandırmak için bir gündür., ve onların fedakârlığını hatırlamak için bir gün.

Anma töreninde askeri tatbikatlar ve büyük bir seyirci kitlesinin toplandığı bir geçit töreni düzenlendi.Ulusal savunmamızın gücü ve silahlı kuvvetlerimizin gücü hakkında derin bir izlenim bıraktı..

Aynı zamanda, şehir çapında insanlar, seminerler, sanatsal gösteriler ve çeşitli diğer etkinlikler yoluyla askerlere saygılarını ve bereketlerini dile getirdiler.Her seviyedeki hükümetler ve toplumsal kuruluşlar minnettarlık girişimleri başlattı, adanmış askerlerimize bayram tebrikleri ve sıcaklık gönderiyor.

 

Ordu Günü sadece bir tatil değil, ruhun bir sembolüdür.Ve ülkemizin barışını ve huzurunu korumak için fedakârlıklarından dolayı onlara minnettar olacağız.Çin Hayalinin gerçekleşmesi ve Çin ulusunun büyük gençleşmesi için kendi çabalarımıza katkıda bulunmak için birleşelim ve birlikte çalışalım!