Ana sayfa

Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd şirket Profili

şirket Profili


Shenzhen Junson Güvenlik Technology Co Ltd Ar-Ge, üretim ve 2004 yılından bu yana çeşitli güvenlik sistemlerinin satışı yapmaktadır. Biz manyetik kilitler, elektrikli kilitler, selenoid kilit, elektrik grevleri, elektrikli cıvata kilitler, kapı kilitleri, elektronik kilitler, kilit panik barlar sunuyoruz , itme çubuğu çıkışları ve diğer ilgili öğeler.
Zhongshan'da bulunan 5000üretim merkezimiz, 100'den fazla çalışanımız ve onlarca makinemiz var.


Bizim ana prodüksiyon hatları manyetik kilit, elektrikli kilit, solenoid kilitler, erişim kontrolü ve benzeri.

bizim zanaat sabit fonksiyonları ile mükemmel olduğu bilinmektedir. Ayrıca, özel siparişlere göre erişim denetleyici yönetimi için yazılım tasarlayabiliriz.

Dünyada 60'tan fazla ülkeye saldıracağımız prodüksiyonlarımız, ayrıca ABD, Almanya, İngiltere, İngiltere ve Güney Afrika'da menkul kıymet fuarına katıldık. Junson, istediği gibi herhangi bir müşteri için OEM yapmak ister.


Bol teknoloji ve üstün gelişim kadrosuna bağlı olarak markamız oluşturulmuştur. Ürünlerimiz Ulusal Kamu Güvenliği ve Koruma Departmanı tarafından kontrol edilmiştir ve CE, UL, ROHS ve FCC gibi birçok sertifikaya sahibiz. Mükemmel teknik destek ve normatif satış platformu sunabiliriz.


Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

JUNSON GÜVENLİK Gelişmekte

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Junson

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 80% - 90%

Capacity of production: 50000-70000pcs per month

No. of R&D: 5 peoples

Certification: CE, FCC, ROHS, UL

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Sertifikalar Çin Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Sertifikalar Çin Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Sertifikalar Çin Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd Sertifikalar